Schoolteam

Administratief en ondersteunend personeel

Leerlingenbegeleiders 1ste graad

Frieke Lemahieu
Marieke Robaeys

Leerlingenbegeleiders 2de graad

Jens Alleweireldt
Steven Monteyne

Leerlingenbegeleiders 3de graad

Bart Depuydt
Kim Develter

Onthaal & administratie

Els Vannieuwenhuyze
Lode Monteyne
Hilde De Houwer
Peggy D'Hulster
Griet Vander Meiren

Preventie

Coördinator SMSI:
Saskia Gheysen

Coördinator VTI:
Claude Provoost

Logistiek, diensten en infrastructuur

Didier Pattyn
Doucha Benaouda
Samuel Angilis

ICT-coördinatie

Philippe Decrock (Smartschool)
Steven Kimpe
Thibaut Lenoir

Pedagogische en technische coördinatie

beleidsmedewerker

Jan Witdouck

coördinatie Algemene vakken

Davy Bequoye

coördinatie technische vakken & praktijkvakken

Danny Hondeghem

coördinatie Logistiek & infrastructuur / Praktisch mechanica

Peter Vantomme

Pedagogisch Hout-Bouw

Wim Vanlaethem

Praktisch Hout-Bouw

Rik Robaeys

Pedagogisch Mechanica-Elektriciteit

Claude Provoost

Praktisch Elektriciteit

Marc Vanacker

Leerkrachten

Aardrijksunde

Marijke Carpentier
Lode Depouvre
Bert Moeyaert

Beeld

Lies Popelier
Diederik Vandenbilcke (a.i.)

Engels

Koenraad Blontrock
Inge Derycke
Jos Mooren
Elien Raes
Dylan Rommelaere
Wim Sijnaeve
Stefaan Sissau
Virginie Vermeersch

Frans

Eileen Deelkens
Margot Depoorter
Marc Desender
Alexander Despierre
Fauve Duthoo
Rudi Polley

Geschiedenis

Davy Bequoye
Steven Feys
Gilian Halsberghe
Bert Moeyaert
Elien Raes
Dylan Rommelaere

Godsdienst

Dirk Depoorter
Louise Debal
Kyara Dewyse
Jozefien Raes
Marieke Sara
Coeny Veryser
Mariek Sarazin

Lichamelijke opvoeding

Kristof Bertier
Ringo Decaestecker
Björn Knockaert
Ward Vandamme
Bart Verly

Maatschappelijke vorming

Davy Bequoye
Louise Debal
Marc Desender
Kyara Dewyse
Fauve Duthoo
Steven Feys
Dylan Rommelaere

Mens en samenleving

Marijke Carpentier
Fauve Duthoo
Dylan Rommelaere

Muziek

Mieke Landuyt

Nederlands

Annemie Blomme
Koenraad Blontrock
Louise Debal
Rozemie Debouvere
Mathieu De Cleer
Margot Depoorter
Inge Derycke
Kristof Desmet
Gilian Halsberghe
Jos Mooren
Elien Raes
Wim Sijnave
Virginie Vermeersch

Wiskunde

Eddy Bertier
Eddy Bohez
Philippe Decrock
Günther Defrancq
Lode Depouvre
Nele Derudder
Thomas Flamand
Christophe Gryson
Michaël Luca
Koen Plovier
Jan Vanhee

Wetenschappen (NW, BIO, CH, FY)

Eddy Bertier
Günther Defrancq
Nele Derudder
Kyara Dewyse
Koen Plovier

Techniek

Tom De Houck
Elgin Gillebert
Johan Vandamme
Geert Woussen
Peter De Brauwer (a.i.)
Jan Desmedt (a.i.)

Horizon 1A - Leerpad 1A/1B

Kevin Bauwens
Tom De Houck
Ringo Decaestecker
Thomas Flamand
Elgin Gillebert
Christophe Gryson
Björn Knockaert
Johan Vandamme
Jan Vanhee
Dieter Verbrugghe
Geert Woussen

Leerpad 2A/2B

Kevin Bauwens
Tom De Houck
Yarell Durnez
Elgin Gillbert
Kurt Vandenabeele
Dieter Verbrugge
Geert Woussen

Elektromechanische technieken / Elektrotechnieken (D/A)

Geert Anseeuw
Lieven Baes
Dirk Bonny
Wim Busschaert
Vincent Boscart
Eddy Caron
Peter Fortry
Thomas Lannoye
Michaël Luca
Yves Peccue
Kurt Vandenabeele
Koen Vandenbulcke
Patrick Vangheluwe

Elektronica (D)

Eddy Caron
Dirk Bonny
Peter Fortry
Koen Vandenbulcke

Elektriciteit/Elektrische installaties (A)

Lieven Baes
Vincent Boscart
Wim Busschaert
Peter De Brauwer
Peter Fortry
Thomas Lannoye
Yves Peccue
Marc Vanacker
Kurt Vandenabeele
Patrick Vangheluwe
Xavier Vermeulen
Bart Wittouck

Mechanica (A)

Reinout Deryckere
Yarell Durnez
Bart Wittouck

Mechanische technieken / Mechanische vormgevingstechnieken (D/A)

Geert Anseeuw
Reinout Deryckere
Michaël Luca
Yves Peccue
Patrick Vangheluwe

Auto (A) / Autotechnieken (D/A)

Brecht Depoortere
Gianni Raes
Bart Wittouck

Centrale verwarming en sanitaire installaties (A)

Angelo Frickelo
Kurt Vandenabeele

Elektromechanica (D)

Lieven Baes
Dirk Bonny
Koen Devoogdt
Peter Fortry
Michaël Luca
Thomas Lannoye
Xavier Vermeulen

Industrieel Onderhoud (A)

Koen Devoogdt
Peter Fortry
Thomas Lannoye
Xavier Vermeulen

Houttechnieken (D/A)

Luc Debergh
Ann Desplenter
Niels Holvoet
Chris Horré
Frederik Maerten
Kobe Menu
Marnick Platteuw
Rik Robaeys

Hout / Houtbewerking (A)

Luc Debergh
Hendrik Degraeve
Kim Deroubaix
Niels Holvoet
Frederik Maerten
Marvin Robyn

Bouwtechnieken (D/A)

Kevin Bauwens
Koen Dekoninck
Ann Desplenter
Wesley Lannoo
Stefan Reynaert
Dieter Verbrugghe

Bouw / Ruwbouw / Renovatie Bouw (A)

Kevin Bauwens
Miguel De Backer
Koen Dekoninck
Wesley Lannoo
Patrick Lierman
Stefan Reynaert
Pieter Schaut
Dieter Verbrugghe

Bouwwetenschappen (D)

Kevin Bauwens
Chris Horré
Yves Peccue
Dieter Verbrugghe

Technologische & industriële wetenschappen (D)

Lieven Baes
Dirk Bonny
Eddy Caron
Peter Fortry
Thomas Lannoye
Michaël Luca
Johan Vanbeselaere
Koen Vandenbulcke
Patrick Vangheluwe
Xavier Vermeulen